SELÇUKLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ
Tüm Haberler
SELÇUKLU'DAN TENİS'TE ÜÇÜNCÜLÜK Tuesday, November 13, 2018
...

Haberin devamı ....

AHMET ALTAN’DAN BALKAN ŞAMPİYONASINDA GÜMÜŞ MADALYA Wednesday, November 7, 2018
...

Haberin devamı ....

SELÇUKLU TAEKWONDO TAKIMINDAN 9 MADALYA Tuesday, October 30, 2018
...

Haberin devamı ....

Judo Takımımız Eğitim Seminerine Katıldı Thursday, October 25, 2018
...

Haberin devamı ....

SELÇUKLU BELEDİYESPOR’DAN MASA TENİSİNDE BÜYÜK BAŞARI Monday, October 15, 2018
...

Haberin devamı ....

SELÇUKLU BELEDİYESİ KIŞ SPOR OKULLARINDA EĞİTİMLER BAŞLADI Saturday, October 6, 2018
...

Haberin devamı ....

KIŞ SPOR OKULLARINDA EĞİTİMLER BAŞLIYOR Tuesday, October 2, 2018
...

Haberin devamı ....

BAŞKAN PEKYATIRMACI, MİLLİ SPORCU FATİH KOÇYİĞİT’İ MAKAMINDA AĞIRLADI Friday, September 28, 2018
...

Haberin devamı ....

SELÇUKLU JUDO’DAN 1 ALTIN, 3 BRONZ MADALYA Tuesday, September 25, 2018
...

Haberin devamı ....

FATİH KOÇYİĞİT DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU Monday, September 24, 2018
...

Haberin devamı ....