SELÇUKLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ

HABERLER

Anasayfa / Haberler / SELÇUKLU’DA YAZ SPOR OKULLARI 11 BİN ÖĞRENCİYLE BAŞLADI 17 Haziran 2019 Pazartesi

Selçuklu Belediyespor Kulübü Yaz Spor Okullarında eğitimler bugün itibariyle başladı. 11 binden fazla sporcunun eğitim göreceği spor okullarında, kayıtlar kontenjanlar dolana kadar devam edecek

Türkiye’nin en büyük amatör spor kulübü olan Selçuklu Belediyespor her yıl binlerce çocuğu sporla buluşturmaya devam ediyor. Aileler tarafından büyük ilgi gören Spor Okullarında Yüzme ve Cimnastik branşlarında kayıtlar tamamen dolarken bazı branşlarda kayıtlar devam ediyor. Selçuklu Belediyesi yaz spor okullarında bugün itibariyle başlayan eğitimlerde binlerce çocuk aileleriyle birlikte ilk günün heyecanını yaşadı. Yaz Spor Okullarında 11 bin 238 sporcu 14 branş, 35 tesis ve 56 salonda yaklaşık 200 antrenör gözetiminde eğitim görecek. 17 Haziran 2019 tarihi itibariyle eğitimlere başlanan yaz spor okulları 1 Eylül 2019 tarihinde sona erecek.

14 BRANŞTA EĞİTİM

Yüzme, tenis, basketbol, futbol, voleybol, cimnastik, taekwondo, wushu kung-fu, kick-boks, judo, karate, güreş, satranç, ve masa tenisi olmak üzere toplam 14 branşta eğitim verilecek. Yüzme branşına kayıt yaptıran sporcular haftada 2 gün, diğer branşlarda ise haftada 3 gün eğitim verilecek. Servis imkanı bulunan Yaz Spor Okullarında sporcular evinden alınarak antrenmanın ardından tekrar evine güvenli bir şekilde teslim ediliyor.

Haberi Paylaş :

Facebook Twitter