SELÇUKLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ

HABERLER

Anasayfa / Haberler / SELÇUKLU BELEDİYESİ KIŞ SPOR OKULLARINDA EĞİTİMLER BAŞLADI Saturday, October 6, 2018

 

Selçuklu Belediyesi Kış Spor Okullarında eğitimler başladı. Kayıtlarını oluşturan yaklaşık 4 bin öğrenci ilk günün heyecanını yaşadı

 

Selçuklu Belediyesi Kış Spor Okullarında eğitimler 6 Ekim Cumartesi günü başladı. 14 branşta,  yaklaşık 4 bin sporcunun, 87 antrenör gözetiminde gerçekleştirdiği antrenmanlar 12 Mayıs 2019 tarihine kadar sürecek. Yaklaşık 8 ay boyunca boş kontenjanlarda kayıtların devam edeceği spor okullarında E-Kayıt dönemiyle birlikte ön kayıtlar www.selcuklubelediyespor.com adresinden yapılıyor. Yüzme, Basketbol, Cimnastik, Futbol, Güreş, Judo, Karate, Kick Boks, Masa Tenisi, Satranç, Taekwondo, Tenis, Voleybol ve Wushu branşlarında eğitim verilecek olan spor okullarında, Antrenörler tarafından başarılı bulunan sporcular Selçuklu Belediyespor Kulübü lisanslı sporcusu olacak. Kış döneminin en çok ilgi gören branşları ise Yüzme, Cimnastik, Futbol ve Taekwondo oldu. Selçuklunun her bölgesine servis imkanının bulunduğu spor okullarında, çocuklar evlerinden alınarak güvenli bir şekilde tekrar evlerine teslim ediliyor.

NASIL KAYIT OLURUM?

Selçuklu Belediyesi kış spor okullarına kayıtlar www.selcuklubelediyespor.com adresinden yapılabilecek. Kayıtlarını başarıyla tamamlayan aileler kendilerine gelecek bilgilendirme mesajının ardından kıyafet ve kesin kayıt için Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu Spor Okulları Merkezine gelecek. Spor okulları ile ilgili 0 332 248 00 43 veya 0 332 248 03 06 nolu telefonlardan bilgi alınabileceği belirtildi.

Haberi Paylaş :

Facebook Twitter