SELÇUKLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ

HABERLER

Anasayfa / Haberler / KIŞ SPOR OKULLARINDA EĞİTİMLER BAŞLIYOR 2 Ekim 2018 Salı

Selçuklu Belediyesi Spor Okullarinda Kis dönemi basliyor. 2018-2019 kis dönemine kayit olan ögrenciler 6 Ekim Cumartesi günü ilk antrenmanlarini gerçeklestirecek. 

Her yil binlerce çocugu sporla bulusturan Selçuklu Belediyesi Spor Okullari’nda kis dönemi basliyor. 10 Eylül 2018 tarihinden bu yana kayit olan ögrenciler ilk antrenmanlarini 6 Ekim Cumartesi günü gerçeklestirecek. 12 Mayis 2019 tarihine kadar sürecek olan Kis Spor Okullarinda kontenjanlarin büyük bir bölümü doldu. Aileler tarafindan yogun ilgi gören spor okullarinda kayitlar kis dönemi boyuncu devam edecek. Yüzme, Basketbol, Cimnastik, Futbol, Güres, Judo, Karate, Kick Boks, Masa Tenisi, Satranç, Taekwondo, Tenis, Voleybol ve Wushu branslarinda egitim verilecek olan spor okullarinda, Antrenörler tarafindan basarili bulunan sporcular Selçuklu Belediyespor Kulübü lisansli sporcusu olacak. Kis döneminin en çok ilgi gören branslari ise Yüzme, Cimnastik, Futbol ve Taekwondo oldu. Selçuklunun her bölgesine servis imkaninin bulundugu spor okullarinda, çocuklar evlerinden alinarak güvenli bir sekilde tekrar evlerine teslim ediliyor. Geçtigimiz yaz döneminde Selçuklu Belediyesi Spor Okullarinda yaklasik 15 bin ögrenci egitim görmüstü. Kis döneminde ise spor okullarinda 10 binden fazla ögrencinin egitim görmesi bekleniyor.

E-KAYIT DÖNEMI

Selçuklu Belediyesi kis spor okullarina kayitlar www.selcuklubelediyespor.com adresinden yapilabilecek. Kayitlarini basariyla tamamlayan aileler kendilerine gelecek bilgilendirme mesajinin ardindan kiyafet ve kesin kayit için Selçuklu Belediyesi Uluslararasi Spor Salonu Spor Okullari Merkezine gelecek. Spor okullari ile ilgili 0 332 248 00 43 veya 0 332 248 03 06 nolu telefonlardan bilgi alinabilecegi belirtildi.

Haberi Paylaş :

Facebook Twitter