SELÇUKLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ

HABERLER

Anasayfa / Haberler / SELÇUKLU TAEKWONDO’DA KEMER SINAV HEYECANI YAŞANDI 25 Ağustos 2019 Pazar

Selçuklu Belediyespor Kulübü Taekwondo Branşında kemer terfi sınavı heyecanı yaşandı. Sınava katılan öğrencilerin heyecanına aileleri de ortak oldu.

Selçuklu Belediyespor Kulübünün en çok ilgi gören branşları arasında yer alan ve çok sayıda sporcusu bulunan Taekwondo branşında kemer terfi sınavı yapıldı. Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonunda gerçekleştirilen Kemer Sınavı, Selçuklu Belediyespor Kulübü Kulüp Müdürü Mehmet Ali Kolay, Taekwondo sporunda büyük emekleri olan Kayhan Aytar, Taekwondo Konya İl Temsilcisi İsmail Hakkı Mermer ve ailelerin katılımıyla gerçekleşti.

Yaklaşık 700 sporcu, Kayhan Aytar’ın komisyon başkanlığını gerçekleştirdiği sınavda dan atlayabilmek için büyük çaba gösterdi. Sınav heyecanı yaşayan sporcuların bu heyecanına aileleri de ortak oldu. Selçuklu Belediyespor Kulübü her yıl onbinlerce sporcusuyla şehrin spor altyapısına büyük katkı sağlamaya devam ediyor. Çok sayıda lisanslı sporcusunun yanı sıra yıl boyu devam eden spor okulları da öğrenci ve veliler tarafından büyük ilgi görüyor.

Kemer terfi sınavlarını izlemeye gelen sporcu aileleri, sporcuların heyecanına ortak olurken, çocuklara modern ve nezih ortamda spor yapma imkanı veren başta Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı başta olmak üzere Selçuklu Belediyespor Kulübü yetkililerine teşekkür etiler. Aileler ayrıca gerek yaz gerekse kış mevsiminde sporculara sağlanan olanakları taktirle karşıladıklarını ifade ederek, çocukların okul dışında kalan zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerinden dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdiler.

 

 

Haberi Paylaş :

Facebook Twitter