SELÇUKLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ

HABERLER

Anasayfa / Haberler / ‘12 YAŞ TENİS TURNUVASI’NA SELÇUKLU BELEDİYESPOR DAMGASI 20 Mayıs 2019 Pazartesi

Selçuklu Belediyespor Kulübü Tenis Takımı sporcuları ‘12 Yaş Hafta Sonu Turnuvası’nda 7 madalya kazanarak önemli bir başarı elde etti

Türkiye Tenis Federasyonu faaliyet programında yer alan 12 Yaş Hafta Sonu Turnuvası Konya Selçuklu Belediyesi Tenis Kulübünde düzenlendi. Türkiye genelinden bir çok sporcunun mücadele ettiği turnuvada Selçuklu Beledieyespor Kulübü Tenis sporcuları gösterdikleri performansla dikkat çekti. Selçuklu Belediyesi Tenis kortunda oynanan maçlarda Selçuklu Belediyespor Kulübü sporcularından Tuana Akdemir, Muhammet Emre Alpaslan ve Alper Pancar rakiplerini mağlup ederek kategorilerinde şampiyonluğa ulaştı. Gülce Dışpınar, Ayşenaz Dağdeviren, Elif Geren ve İbrahim Emir Alpaslan ise kategorilerinde ikincilik elde etti. Selçuklu Belediyespor Kulübü  turnuvada toplamda 7 madalya kazanarak önemli bir başarıya imza attı.

KORKMAZ: SPORCULARIMIZI TEBRİK EDİYORUM

Selçuklu Belediyespor Kulübü Tenis Takımı Başantrenörü Ahmet Korkmaz, “ 12 yaş grubunda mücadele eden sporcularımızı önemli bir başarı elde etti. Bu tür turnuvalar çocuklarımızın seviyelerini görmek açısından ve maç tecrübesi kazanmasından dolayı son derece önemli. Turnava da verilen 12 madalyanın 7’sini Selçuklu Belediyespor Kulübü sporcularımız kazandı. Sporcularımızı tebrik ediyorum. Bizlere her zaman destek veren Selçuklu Belediye Başkanımıza ve Kulüp yöneticilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Haberi Paylaş :

Facebook Twitter